KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805181

nr 1580 5181

Tom Thomsen, Landskap. Signerad, daterad -77. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 67x87 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 november 2023
kl 18:37:57